انشا درباره نقد و بررسی کتاب

فال روزانه

انشا در مورد نقد و بررسی کتاب

در این مطلب از وب سایت انشاسرا، یک انشای زیبا با موضوع نقد و بررسی کتاب آماده کرده ایم که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار گیرد.


مقدمه

کتاب می تواند بهترین یار و همراه هر کسی باشد و وقتی با آن همراه می شویم داستان زندگی اش را برای ما تعریف کرده و در واقع حسی که در دل نویسنده وجود دارد خیلی خوب به ما منتقل می شود و می توانیم منظور او را چند خط بعد درک کنیم.

تنه انشاء

همیشه کتاب بخوانید و سعی کنید موضوعش را نقد کنید، چون بسیار جالب است و باعث می شود که دید شما نسبت به دیگر کتاب ها به مراتب بهتر شود، یعنی مقایسه کتاب ها را می آموزید و متوجه می شوید که فرق اساسی بین هر کتاب با یک موضوع خاص و دیگر کتاب در همان زمینه چیست.

بهتر است همواره کتاب خوب بخوانیم، حتی اگر به کتاب هایی که سبک طنز، تفریحی و تفننی دارند نیز به دید کسب دانش و تجربه نگاه کنیم.

سعی کنیم هر چه را که می خواهیم بدست آوریم، برای آن ها تلاش بی وقفه را نخستین بخش کار خود بدانیم، ضمن این که موفقیت تنها زمانی بدست خواهد آمد که تجربه دیگران را مطالعه کنیم، این تجربیات در قالب یک کتاب می تواند عالی باشد. البته که بخش مهم نقد کتاب بررسی موضوعی است که آن پرداخته است، آیا توانسته به خوبی از پس این موضوع و چالش برآمده و اهمیت موضوع را کاملا دقیق تشریح کرده است؟

همچنین بخوانید: انشا در مورد چرا کتاب دوست ماست؟

نتیجه گیری

برای یک کتاب به صورت تخصصی دانش عظیمی نیاز است، نخستن بخش هر کتاب مقدمه است و اگر این بخش به خوبی شرح حال از کتاب داشته باشد، می توان در ادامه نیز امیدوار بود که کتاب نقش خود را خوب بازی کرده است و در واقع حاوی روند قدرتمندی است.

شما میتوانید انشاهای خود را به آدرس ایمیل enshasara.ir@gmail.com ارسال کنید تا با نام شما در سایت انشا سرا قرار بگیرد.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *