انشا درباره نامه ای به یک دانشمند

فال روزانه

انشا در مورد نامه ای به یک دانشمند

در این مطلب از وب سایت انشاسرا، یک انشای زیبا با موضوع نامه ای به یک دانشمند آماده کرده ایم که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار گیرد.


مقدمه

قطعا دانشمندان در تغییراتی که اطراف ما ایجاد شده است تاثیرات عجیبی داشتند، آن ها توانستند اتفاقات بزرگی را رقم بزنند و قطعا وقتی واژه دانشمند را می شنوید، چند نام خاص در ذهن شما تداعی خواهد شد: ادیسون، گراهام بل، برادران رایت، انیشتین و…

تنه انشاء

امروز قصد دارم نامه ای بنویسیم به فردی که تاثیر بزرگ و باورنکردنی بر دنیای اطراف ما گذشته است و قطعا باعث شده که ما حس کنیم حالا به هم نزدیک تریم در صورتی که حتی ممکن است هزاران کیلومتر با یکدیگر فاصله داشته باشیم.

در واقع او نخستین نسل ارتباط بین دو انسان از طریق گوشی را اختراع کرد و جهان تا ابد مدیون این اختراع بسیار مهم اوست که دنیا را تکان داده است.

گراهام بل، تو انگار باعث شده ای که دنیای دیگری نیز ساخته شود.

دنیایی که از طریق سیم ها با یکدیگر مرتبط خواهد شد.

البته پس از این که تو اختراع خود را به ثبت رساندی اتفاقات بسیار عجیب و دور از ذهنی به وقوع پیوسته است که حالا کمی باور آن سخت است.

مردم از طریق تلفن همراه هوشمند می توانند بدون اتصال به سیم، با یکدیگر ارتباط های صوتی و البته در کنار آن تصویری داشته باشند.

این قطعا روز به روز پیشرفت بیشتری را در خود شاهد خواهد بود.

شروع کننده اولین ارتباط بین دو شخص خارج از محیطی که در کنار هم هستند توسط تو شکل گرفت.

همچنین بخوانید: موضوع انشا اگر دانشمند بودید چه چیزی اختراع می کردید؟

نتیجه گیری

گراهام بل، من تو را الگوی خود می دانم؛

در واقع آموختم که انسان ها می توانند نام خود را در تاریخ ثبت کنند با کار خوب و مثبتی که برای دیگران انجام داده اند و شاید در دوره زمانی آنها کسی متوجه تفاوت مهم شان نباشد.

شما میتوانید انشاهای خود را به آدرس ایمیل enshasara.ir@gmail.com ارسال کنید تا با نام شما در سایت انشا سرا قرار بگیرد.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *