انشا در مورد فواید درختکاری برای آیندگان

فال روزانه

انشا درباره فواید درختکاری برای آیندگان

در این مطلب از وب سایت انشاسرا، یک انشای زیبا با موضوع فواید درختکاری برای آیندگان آماده کرده ایم که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار گیرد.


ما با هر درختی که می کاریم هدیه ای ارزشمند و گرانبها به نام «زندگی» را به آیندگان می بخشیم و با هر درختی که قطع می کنیم فرصت زندگی کردن و نفس کشیدن را از آن ها سلب می کنیم.

کاشتن درخت یعنی ادامه ی حیات در روی سیاره ی زمین و تجربه ی لذت بخش زندگی در زمین زیبا توسط آیندگان هر یک از ما، و قطع درختان یعنی از بین بردن ریه های زمین و گوش سپردن به ناله ها و سرفه های مداوم فرزندان آیندگان مان.

روزی زمین پر از درخت های بلند و کهنسال و سبزه و گیاه بود اما امروز بیش تر آن درخت ها و زمین های سبز از بین رفته و جای خود را به ساختمان های بلند، کارخانه ها و زمین های کشاورزی داده اند.

همچنین بخوانید: انشا درباره از زبان درخت ها با آدم ها حرف بزنید.

در این روز ها انسان ها بیش تر از همیشه درخت ها را قطع کرده و زمین را آلوده کرده اند، انسان ها باعث شده اند زمین گرم تر شود و یخچال هایی که آب شیرین از آن ها تامین می شود هر ساله بیش تر و بیش تر ذوب شوند و طولی نمی کشد که همه ی این ها منجر به نابودی زمین می شوند.

اما راه حل متوقف کردن نابودی زمین کاشتن درخت است، درخت ها می توانند زندگی را به ما، به دیگر موجودات ساکن در زمین و به آیندگان ما برگردانند.

درخت ها می توانند آلودگی هایی که به دست ما به وجود آمده است را از بین ببرند، آن ها دی اکسید کربن استشمام کرده و اکسیژن تولید می کنند و هوای پاک را به زمینیان هدیه می دهند.

پس درختکاری یعنی دوباره ساختن زمینی که ما گوشه و کنار آن را نابود کرده ایم، درختکاری یعنی حفظ زیبایی های زمین و درختکاری یعنی شنیدن خنده های فرزندان و آیندگان هر یک از ما.

شما میتوانید انشاهای خود را به آدرس ایمیل enshasara.ir@gmail.com ارسال کنید تا با نام شما در سایت انشا سرا قرار بگیرد.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *